نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عدم علاقه به ازدواج با وجود دوست داشتن یک فرد

6260
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41921
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم علاقه به ازدواج با وجود دوست داشتن یک فرد

سلام
    من چندین سال پیش با خانمی آشنا شدم و با ایشان رابطه دوستی برقرار کردم
    ما با هم بیش از ۵ سال هست که در رابطه هستیم و من کاملا به ایشان علاقه دارم و ایشان را یک فرد مناسب برای خودم میدانم و به هیچ فرد دیگری هم فکر نمیکنم
    من‌ اهل خوش گذرانی و یا داشتن روابط متعدد با خانم های مختلف نیستم و تنها رابطه جدی من با همین خانم بوده
    ولی من به ازدواج علاقه ندارم و هروقت بحث ازدواج میشود سعی میکنم آن را به تاخیر بیندازم
    متاسفانه به دلیل سن دیگر قادر به ایجاد تاخیر نیستم ولی از فکر ازدواج نیز احساس خوشحالی نمیکنم
    من فرد درون گرایی هستم و فکر کردن به زندگی در کنار فرد دیگری برایم بسیار سخت است و‌ فکر میکنم با ازدواج کردن حریم خصوصی خود و کنترلم بر زندگی خودم را از دست میدهم و‌همچنین احساس میکنم که آمادگی ازدواج در این برهه سنی را ندارم
    ایده آل من روابط بدون ازدواج به سبک کشور های خارجیست که با فرهنگ کشور ما یکسان نیست
    به نظر شما من چه کاری انجام دهم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : عدم علاقه به ازدواج با وجود دوست داشتن یک فرد

نقل قول نوشته اصلی توسط Leonardo نمایش پست ها
    سلام
    ما با هم بیش از ۵ سال هست که در رابطه هستیم و من کاملا به ایشان علاقه دارم و ایشان را یک فرد مناسب برای خودم میدانم و به هیچ فرد دیگری هم فکر نمیکنم
    من‌ اهل خوش گذرانی و یا داشتن روابط متعدد با خانم های مختلف نیستم و تنها رابطه جدی من با همین خانم بوده
    ولی من به ازدواج علاقه ندارم و هروقت بحث ازدواج میشود سعی میکنم آن را به تاخیر بیندازم
    متاسفانه به دلیل سن دیگر قادر به ایجاد تاخیر نیستم ولی از فکر ازدواج نیز احساس خوشحالی نمیکنم
    من فرد درون گرایی هستم و فکر کردن به زندگی در کنار فرد دیگری برایم بسیار سخت است و‌ فکر میکنم با ازدواج کردن حریم خصوصی خود و کنترلم بر زندگی خودم را از دست میدهم و‌همچنین احساس میکنم که آمادگی ازدواج در این برهه سنی را ندارم
    ایده آل من روابط بدون ازدواج به سبک کشور های خارجیست که با فرهنگ کشور ما یکسان نیست
    سلام
    دقیقا ایده ال در همچی شرایطی همینه که میفرمایین و باید بگم که خوشبختانه تا حدی تو ایران فرهنگ سازی شده
    بستگی به این داره که ساکن کدوم شهر باشین
    ازدواج سفید یا همخونه شدن الان داره تو ایران هم فراگیر میشه
    تو شهرهایی که اسم میبرم این مورد رایج شده:

تهران
    بیشتر شهرهای استان البرز
    اصفهان
    کرمان
    کرمانشاه
    شیراز
    ساری
    رشت
    بابل
    رامسر
    مشهد
    اهواز
    تبریز
    و..

البته این موضوع بستگی به نظر خود این خانم هم داره که ایا بپذیره یا نه؟

اگه خودشم موافق باشه و حداقل ۲۵ سالش باشه که بتونه محکم جلو خانوادش وایسه و بگه واسه زندگی خودش حق تصمیمگیری داره و چون این ساختار رو قبول داره پس حاضره که با شما به اینصورت زندگی کنه

و البته واسه اینکه خانواده ها بیش از حد اعتراض نکنن و رفتارای نامعقول از خودشون نشون ندن یه صیغه محرمیت بخونین و کپی برابر اصل کنین دو نسخه دست هردوتون باشه که بتونین با ارامش و بدون نگرانی از دردسرهای احتمالی طبق خواسته خودتون با عشقتون کنار هم باشین و درعین حال مجبور نبوده باشین علیرغم میلتون ازدواج کنین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    تشکر شده 112 بار در 90 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    به مورد خوبی اشاره کردید که اینجا ایرانه
    متاسفانه یا خوشبختانه بودنش رو کاری ندارم اما عرف اکثریت ملتهای دنیا و بخصوص کشورهای اسلامی برای رابطه مشترک بین دوشخصیت با دو جنسیت ازدواج رسمی در اولویت قرار داره
    شما در غرب هم که باشی و به عنوان همخونه با کسی زندگی مشترکی داشته باشی موقعی که فرزندی بدنیا بیاد یا مالیات سالانه و ... همه مواردی که به دولت مربوط میشه شما باید قانونی همخونه بودنتون رو اعلام کرده باشی
    حالا کشور ما که هنوز رابطه دو دوست با جنسیت مختلفرو رابطه نامشروع حساب میکنه بنظر شما میشه با کسی همخونه بشید که :
    1 شخص مطمعن و درستی باشه که بعدها مشکلات متعددی براتون بوجود نیاره ؟
    2 خانواده اون شخص پذیرای همخونه شدن دخترشون با شمارو باشن ؟
    در صورت مخالف بودن خانواده اون شخص کوچکترین و بهترین عواقبی که میتونه براتون داشته باشه اینه که خانواده دختر خیلی راحت یک تماس با 110 بگیرن و رابطه شمارو به عنوان اغفال کننده دخترشون اعلام کنن و خیلی راحتتر از اون شمارو دادگاهی و بعد پزشک قانونی و در انتها به نفع اون خانم که شما اغفال کننده بودی با مهریه سنگین و ...... به عقدتون دربیارن و بگن خوش گذشت
    شما میتونی اون شخصو به عنوان همسر به خانوادتون معرقی کنید ؟
    درسته داره باب میشه اما متاسفانه اینجور رابطها چون تعدی در کار نیست مشکلات زیادی داره و بدتر از اون اینکه اکثریت افراد اینجور روابط فقط مسایل جنسی براشون مهمه و هرموقع سیر بشن شمارو ترک میکنن
    شما فکر کن یک خانمی با شماست و متوجه پی امهایی ناجور توی گوشیش میشید " بنظر شما میتونید اعتراضی بکنید ؟
    اگر اعتراض کنید به جدایی منجر و اگر نکنید به درگیری اعصاب و روان شما منجر میشه مگر اینکه براتون مهم نباشه اون شخص که مطمعنا اگر مهم نبود که نمیگم زندگیتون شریک لحظات شما نبود
    اگر در شهرهای بزرگ زندگی میکنید پیدا کردن کسانی که به اصطلاح سپید زندگی میکنن کار خیلی سختی نیست و میتونید کمی تحقیق کنید قبل از پشیمونیتون
    تمام این مواردی که گفتم کلی بود و منظورم خانمی نبود دوست شماست " سوء برداشتتون نشه
    در آخر اینو بگم و تمام
    اگر روزی خواهر شما عنوان کنه میخواد با کسی همخونه باشه عکس'العمل خود شما چیه ؟
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    که بخت از من رمید ازبس که زشتم
    زبانم لال اگر خط تو بد بود
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Leonardo نمایش پست ها
    سلام
    سلام

صیغه کن، صیغه برا همچین مواقعیه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)